Rezultati mladinska atletika 2018

 

  REZULTATI TEKEM NA STADIONU -  2018        
  datum kraj tekmovanje mesto ime priimek disciplina  rezultat opombe  
  21.apr Kočevje DP dolgi teki 2. Medved Jakob 10000m 34:53.36 OR  
        4. Medved Jure 3000m 13:47.52    
  6.maj Velenje APS ML ML 2. Medved Jakob 3000m 9:21.64 OR  
  3.jun Ljubljana DP ML ML 1. Medved Jakob 3000m 9:21.10 OR  
  9.jun Kranj Miting Vučko 15. Mišič Teja 600m 1:57.93 OR  
  23.jun Novo mesto EDP U14, U12 14. Mišič Teja 1000m 3:47.75 OR  
        16. Kogovšek Ema 60m 9.72 OR  
        27. Kogovšek Eva 60m 10.43 OR  
                   

 
                 

 

REZULTATI TEKEM V KROSU IN NA CESTI -  2018      
datum kraj tekmovanje mesto ime priimek disciplina  rezultat opombe
4.feb Vailant - IT kros Vit-Veneto 1. Manca Žibert 600m 03:02  
      5. Mišič Teja 1400m 05:15  
3.mar Žalec kros    3.  Godina Taja 500m 02:40  
      2. Denša Tian 500m 02:01  
      4. Medved Jure 500m 02:12  
      2.  Medved Jakob 1000m 02:46  
      8. Godina Nik 500m 02:21  
17.mar Postojna DP kros 10. Mišič Martin 500m 02:01  
      12. Mišič Teja 1000m 04:46  
      7. Medved Jakob 4000m 16:44  
               
24.mar Vrtojba kros PPT 2. Denša Tian 1000m 03:44  
      2. Žibert Manca 500m 02:12  
      3. Petelin Ula 300m 01:32  
      4. Petelin Zoja 500m 02:22  
      4. Žibert Matic 1000m 03:55  
15.apr Novo mesto DTP cesta 1.  Žibert Manca 500m 01:45  
      12. Petelin Zoja 500m 02:03  
      3. Denša Tian 500m 01:33  
      9. Medved Jure 500m 01:44  
      20. Tomazin Klemen 500m 01:53  
      31. Potočnik Oskar 500m 02:01  
22.apr Cerknica NTP Kriška gora 5. Mišič Teja 800m 05:41  
      5.        
        Žibert Manca 500m 01:43  
12.maj Ajdovščina PPT teki 1. Potočnik Oskar 500m 01:44  
      5. Žiber Matic 1000m 03:56  
      5.        
        Žibert Manca 500m 01:37  
19.maj Hotedršica PPT teki 1. Potočnik Oskar 500m 01:43  
      6. Petelin Zoja 500m 01:52  
      6. Potočnik Lina 1000m 03:29  
      5. Petelin Ula 300m 01:11  
      7. Kogovšek Ema 1000m 04:09  
      7. Kogovšek Eva 1000m 04:13  
      8.        
               
26.maj Petelinje PPT teki 1. Žibert Manca 500m 01:55  
      2. Mišič Teja 1100m 04:34  
      3. Žibert Matic 1100m 04:12  
      7. Mišič Martin 1100m 05:09  
      9. Tomazin Klemen 1100m 05:11  
               
2.jun Bevke Kros 1. Mišič Teja      
        Kogovšek Ema      
               
               
3.jun Cerknica Cesta 4. Mišič Teja 1500m    
      4. Čuk Martin 750m    
      6. Tomazin Klemen 1000m    
      6. Petelin Zoja 1000m    
               
9.jun Ilirska Bistrica PPT teki 1. Žibert Manca 500m 01:14  
      6. Žibert Matic   02:48  
               
               
10.jun Šmarješke toplice DTP teki 2. Žibert Manca 600m 01:55  
      2. Žibert Matic 600m 01:50  
      9. Mišič Martin 600m 02:13  
      15. Potočnik Oskar 600m 02:15  
      4. Potočnik Lina 2000m 08:29  
      6. Mišič Teja 2000m 08:45  
      9. Frank Žiga 2000m 07:45  
23.6 Kobarid PPT krosi 1. Žibert Manca 600m    
        Žibert Matic 1000m    
25.8. Vrhnika nočna desetka 1. Medved Jakob 5km 15:40  
      9. Denša Tian 5km 19:25  
      17. Mišič Martin 5km 22:05  
      4. Mišič Teja 5km 22:06  
22.9. Cerkno PPT 1. Žibert Manca 600m 2:02  
29.9. Logatec Logaški tek 1. Žibert Manca 1000m 3:43  
      1. Žibert Matic 1000m 3:26  
      4. Mišič Teja 2000m 7:12  
27.10. Ljubljana Ljubljanski maraton 3. Žibert Manca 1000m    
      7. Žibert Matic 1800m 6:13,2  
      12. Mišič Teja 1800m 6:53.2  
      10. Denša Tian 1800m 6:27.4  
      54. Mišič Martin 1800m 7:11.2  
      161. Lampe Anže 1800m 8:11.5  
               
11.11. Trst Regionalni kros 5.  Mišič Teja 1000m 3:53  
      7. Žibert Matic 1500m 5:47  
      1.  Žibert Manca 800m    
      12. Mišič Martin 800m    
1.12. Štanjel kros PPT 11. Mišič Teja 9km 44:57  
      72. Mišič Martin 9km 44:17  

Rezultati mladih 2017

 

datum  kraj tekmovanje mesto priimek ime disciplina rezultat opombe  
8.4. Domžale miting 1. Frank Žiga 600m 1:53.80 OR - U14  
15.4. Postojna DP - dolgi teki 2. Medved Jakob 5000m 17:33.47 OR - DP - U16  
    miting   12. Potočnik Sara  60m 9.69    
    miting 12. Potočnik Sara 200m 32.83    
    miting 6. Žibert Matic 600m 2:15.35    
    miting 7.  Žibert Manca 600m 2:29.88    
    miting 8. Kogovšek Ema 600m 2:31.57    
    miting 9. Kogovšek Eva 600m 2:37.74    
14.5. Celje ekipno DP - U18 3. Medved Jakob 3000m 9:28.25 OR  
7.6. Žalec APS OŠ 6. Medved Jakob 1000m 2:47.64 OR  
23.8. Šentjernej miting 2. Medved Jakob 1000m 2:45.95 OR  
    miting 2. Hozjan Pia 1500m 5:49.61

OR

 
30.8. Domžale miting mladi upi 12. Potočnik Sara 60m 9.34 OR  
      12. Potočnik Sara 200m 32.79 OR  
      7. Mišič Martin 200m 36.60    
      9. Mišič Teja 600m 2:12.76 OR  
10.9. Velenje DP U16 3. Medved Jakob 3000m 10:06.31    
24.9. Slovenske Konjice DP 10km cesta 3. Hozjan Pia 10km 47:03  

 

30.9. Varaždin peteroboj-reprezentanca SLO  8. Medved jakob 3000m 9:30.22 U16  
                 

 

REZULTATI TEKEM V KROSU IN NA CESTI - MLADINA ŠD TEK JE LEK 2017

datum kraj tekmovanje mesto priimek ime disciplina rezultat opombe
26.8. Vrhnika cestni tek nočna desetka 1. Medved Jakob 5000m 16:46  
      10. Vitulić Jure 5000m 21:32  
      3.  Hozjan Pia 5000m 22:22  
23.9. Cerkno primorski pokal 1. Žibert Manca 600m    
      1. Žibert Matic 1000m    
7.10. Logatec logaški tek 1. Žibert Manca 1000m 3:36  
               
28.10. Ljubljana Ljubljanski maraton - šolski teki 5.  Medved Jakob 3150m 9:24  
      24. Hozjan Pia 3150m 12:58  
      50. Vitulić Jure 3150m 11:54  
      25. Potočnik Lina 1800m 7:08.2

 

      26. Žibert Matic 1800m 6:42.7

 

3.12. Crikvenica Miklavžev maraton 38. Žibert Matic 5000m 23:17

 

      39. Potočnik Lina 5000m 23:20  
        Potočnik Oskar 5000m 26:21  
        Žibert Manca 5000m 27:21  
        Petelin Zoja 5000m 30:13  

Živeti s športom pomeni biti svoboden kot ptica. Zares iskrena hvala, ker letite z nami.