Prvenstva Slovenije 2019

DP v maratonu, Ljubljana, 27.10.

13. Istenič Simon 42km 3:06:58
21. Petrič Matjaž 42km 3:51:47
4. Karmen Petrovčič Potočnik 42km 3:28:54
6. Rudolf Monika 42km 3:42:54
7. Čuk Mateja 42km 3:51:10
     

 

DP cestni tek, Slovenske Konjice, 29.9.

2. Medved Jakob 10km 34:23 U18
14. Vilfan Luka 10km 38:45  

 

DP gorski tek, Zagorje, 15.9.

2. Medved Jakob 5000m 23:52 U20
3. Medved Jure 2000m 7:42 U14

DP U16, Ravne, 15.9.

10. Mišič Teja 2000m 8:05.63 U16

 

Mladinski atletski miting Šentjernej, 21.8.

4. Mišič Teja 600m 1:58.37
8. Denša Tian 600m 2:00.63
9. Medved Jure 600m 2:02.16
10. Mišič Martin 600m 2:02.52

Državno prevenstvo Slovenije za člane, Celje 27.7.

2. Medved Jakob 5000m 16:29.31 OR KR

Državno prvenstvo na 21km 18.5. Radenci

7. Potočnik Petrovčič Karmen 21km 1:37:52
15. Petrovec Miro 21km 1:37:55

Ekipno prvenstvo Slovenije starejši mladinci 18.5.

1. Medved Jakob 3000m 8:55.38 OR KR

Atletski pokal Slovenije mlajši mladinci 11.5.

1. Medved Jakob 3000m 9:09.78 OR KR

 

Prvenstvo Slovenije v krosu Velenje, 23.3.

mesto ime priimek disciplina  rezultat opombe
2. Medved Jakob 3000m 09:03 U18
15. Žibert Manca 500m 01:51 U12
19. Denša Tian 1000m 03:17 U14
23. Žibert Matic 1000m 03:20 U14
31. Mišič Martin 1000m 03:31 U14
21. Mišič Teja 1500m 06:05 U16
9. Vifan Luka 3000m 09:52 U23

Prvenstva Slovenije 2018

 

datum kraj tekmovanje mesto priimek ime disciplina  rezultat opombe
17.3. Postojna DP kros 12. Mišič Teja 1000m 4:46  
      10. Mišič Martin 500m 2:01  
      7. Medved Jakob 4000m 16:44  
21.4. Kočevje DP dolgi teki 2. Medved Jakob 10000m 34:53.36 OR, KR
      4. Medved Jure 3000m 13:47.52  
6.5. Velenje APS ML ML 2. Medved Jakob 3000m 9:21.64 OR, KR
3.6. Ljubljana DP ML ML 1. Medved Jakob 3000m 9:21.10 OR, KR
23.6. Celje DP veterani 1. Habič Mojca 1500m 5:27.15  
30.9. Slovenske Konjice DP 10km cestni tek 3. Habič Mojca 10km 42:25  
      4. Medved Jakob 10km 38:33  
      4. Rudolf Monika 10km 47:59  
      21. Petrovec Miro 10km 41:28  
28.10. Ljubljana Ljubljanski maraton 8. Petrovčič Potočnik Karmen 21km 1:37:10  
      10. Čuk Mateja 21km 2:22:22  
      18. Lukančič Boštjan 21km 1:31:39  
      21. Petelin Matevž 21km 1:33:42  

 

Rezultati ŠD Tek je lek na prvenstvenih tekmovanjih AZS 2017

Datum Kraj Tekmovanje Mesto Priimek  ime Disciplina Rezultat  Opombe    
15.4 Postojna DP dolgi teki 2. Medved Jakob 5000m 17:33.47 U16 - OR    
14.5. Celje ekipno DP U18 3. Medved Jakob 3000m 9:28.25 OR    
7.6. Žalec APS OŠ 6. Medved Jakob 1000m 2:47.64 OR    
19.5. Radenci DP mali maraton 1. Petrovec Miro 21km 1:30:16 M60    
      4. Markovič Kocen blanka 21km 1:41:36 Ž50    
      5. Petrovčič Potočnik Karmen 21km 1:41:45 Ž45    
      38. Mesner Nika 21km 2:02:00 Ž35    
      42. Čuk Mateja 21km 2:04:12 Ž45    
4.6. Železniki DP gorski tek 3. Petrovec Miro 11km 1:26:22 M60    
17.6. Podbrdo DP gorski maraton 4. Jakša Matej 42km 4:09:55    

 

10.9. Velenje DP U16 3. Medved Jakob 3000m 10:06.31      
24.9. Slovenske Konjice DP cestni tek 3. Hozjan Pia 10km 47:03 U18    
      4. Habič Mojca 10km 40:45      
                   
      27. Petelin Matevž 10km 38:35      
      1. Petrovec Miro 10km 40:58 M60    
29/10 Ljubljana Ljubljanski maraton   Petrič Matjaž 42km 3:47:34      
        Molk Mojca 42km 3:49:29      

 


 


 


 


 

Živeti s športom pomeni biti svoboden kot ptica. Zares iskrena hvala, ker letite z nami.